حمل کردن ایران فعالیت آمریکا فرانسوی

حمل کردن: ایران فعالیت آمریکا فرانسوی آمریکایی سرمایه گذار سرمایه گذاری خودروسازان داخلی

گت بلاگز اخبار پزشکی خطر مبتلا شدن به آسم کشنده با مصرف فست‌فود

نتایج تازه‌ترین بررسی‌های محققان نشان می‌دهد، مصرف غذاهای پرطرفدار که به عنوان فست‌فود آشنا می‌شوند، می‌توانند موجب بروز آسم کشنده شوند.

خطر مبتلا شدن به آسم کشنده با مصرف فست‌فود

خطر مبتلا شدن به آسم کشنده با مصرف فست فود

عبارات مهم : محققان

نتایج تازه ترین بررسی های محققان نشان می دهد، مصرف غذاهای پرطرفدار که به عنوان فست فود آشنا می شوند، می توانند موجب بروز آسم کشنده شوند.

به گزارش فارس، نتیجه های تازه ترین بررسی های محققان نشان می دهد، مصرف غذاهای پرطرفدار که به عنوان فست فود آشنا می شوند، می توانند موجب بروز آسم کشنده شوند.

به گفته محققان، کمبود مواد مغذی در غذا موجب التهاب می شود، به خاص اگر غذا تازه نباشد.

داده های موجود حکایت از آن دارد که که بیش از سه میلیون نفر در انگلیس مبتلا به آسم حاد هستند و روزانه سه نفر به علت مبتلا شدن به آن می میرند.

محققان تأکید می کنند، مصرف فست فود به میزان سه وعده یا زیاد در هفته با 39% زیاد کردن خطر آسم شدید در میان نوجوانان و 27% زیاد کردن خطر در میان کودکان و نیز زیاد کردن شدت رینیت و اگزما مرتبط است.

بررسی ها نشان داده، فست فود حاوی میزان بالای اسیدهای چرب اشباع و ترانس است که اثرات آن ها بر روی ایمنی آشنا شده است است.

براساس نتیجه های مطالعات، بین چاقی و خطر مبتلا شدن به آسم همبستگی وجود دارد و میزان هر دو آن ها در سال های اخیر زیاد کردن یافته هست؛ عوامل مختلفی می تواند در این میان نقش داشته باشد از جمله کم کردن عملکرد تنفسی به علت تجمع چربی و این واقعیت که بافت چربی منجر به اوضاع مستعد مبتلا شدن به التهاب می شود.

دادها موجود بیانگر آن است که شیوع آسم از دهه 1970 به طور قابل توجهی زیاد کردن یافته است.

در سال 2011، تعداد 300 میلیون نفر در سطح دنیا به این بیماری مبتلا بودند و این بیماری حدود 250 مورد فوت و میر را باعث شد.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا یک اطلاعیه منتشر کرده است و براساس آن مدعی شده است که روزانه 10 نفر به علت مبتلا شدن به آسم در ان کشور جان خود را از دست می دهند.

تغییر روند زندگی، زیاد کردن مصرف فست فودها و چاقی از عواملی موثر در شیوع آسم است.

خطر مبتلا شدن به آسم کشنده با مصرف فست‌فود

واژه های کلیدی: محققان | میلیون | بیماری | مبتلا شدن | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog