حمل کردن ایران فعالیت آمریکا فرانسوی

حمل کردن: ایران فعالیت آمریکا فرانسوی آمریکایی سرمایه گذار سرمایه گذاری خودروسازان داخلی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جانشین امید از پارس می‌آید ، شفر جانشین نورافکن را گزینش کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ به نظر نخستین اقدام شفر در نقل وانتقالات بین دو فصل، پر کردن جای خالی امید نورافکن هست. بازیکن مستعد ۲۱ ساله ای که احتمالا استقلال را به مقص

جانشین امید از پارس می‌آید ، شفر جانشین نورافکن را گزینش کرد

شفر جانشین نورافکن را گزینش کرد/ جانشین امید از پارس می آید

عبارات مهم : بازیکن

امید نورافکن از بلژیک پیشنهاد دارد و به زودی از جمع استقلالی ها جدا خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ به نظر نخستین اقدام شفر در نقل وانتقالات بین دو فصل، پر کردن جای خالی امید نورافکن هست. بازیکن مستعد ۲۱ ساله ای که احتمالا استقلال را به مقصد شارلوای بلژیک ترک خواهد کرد. این طور که شنیده شده، شفر جهت جانشین نورافکن سراغ عالی ترین دفاع چپ لیگ برتر رفته هست. میثم تیموری بازیکن ۲۵ ساله پارس جنوبی جم که فصل قبل در ۱۹ بازی تیم اش دفاع چپ بازی کرد، بااهمیت ترین گزینه استقلال در نقل وانتقالات هست.

امید در ۲۴ بازی استقلال که حضور داشت یک گل زد و یک پاس گل داد. که میثم تیموری در خلق چنین آماری ناکام ماند و روی گل های پارس جنوبی جم تاثیر مستقیمی نداشت. ولی تیموری در ارسال پاس های کلیدی تبحر بالاتری از نورافکن دارد و طبق آمار متریکا در جریان هر مسابقه نزدیک به دو برابر امید، با پاسی تماشایی گره دفاع حریف را باز کرده هست. از دیگر برتری های میثم تیموری نسبت به نورافکن، حضور فعال تر و پررنگ تر در کارهای تدافعی است.

جانشین امید از پارس می‌آید ، شفر جانشین نورافکن را گزینش کرد

نزدیک به دو برابر نورافکن نبردهای دفاعی یک برابر یک را پیروز می شود، روی هوا سه دهم زیاد از نورافکن ضربه سر می زند و در هر بازی هم سه عملکرد دفاعی زیاد از امید دارد. ضمن اینکه در جریان بازی هم فعال تر است و ۱۴ بار در طول نود دقیقه زیاد از نورافکن توپ را لمس می کند. ضعفی که تیموری نسبت به نورافکن در آمارهای انفرادی دارد به تعداد شوت، دقت پاس و دریبل موفق مربوط می شود که به جز دقت پاس، در سایر موارد خیلی قابل لمس نیست.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog